Konferencja: Odpowiedzialność – szansa, zagrożenie czy przywilej?

KONFERENCJA ONLINE DLA DYREKTORÓW, NAUCZYCIELI, RODZICÓW

W imieniu Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołowie wraz z doradcą metodycznym języka polskiego serdecznie zapraszają na bezpłatny webinar  dotyczący tematyki:

Odpowiedzialność – szansa, zagrożenie czy przywilej?

Termin: środa, 10.02.2021 r., godz. 18.00 -20.00

Zapisy oraz agenda znajdują się na stronie: https://edu.documaster.pl/konferencja-10-02-2021

Obecni na webinarze otrzymają zaświadczenie.

W temat odpowiedzialności wprowadzi Państwa dr Anna Brzosko, doradca i edukator, specjalizująca się w zarządzaniu różnorodnością i budowaniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o talenty i mocne strony, także związana z ALK w Warszawie.

Następnie dr n.med. Sylwia Serafińska (Z-ca ordynatora I Oddziału Zakaźnego WSS im. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz asystentka w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii UMED we Wrocławiu) poruszy bardzo ważny temat odpowiedzialności za siebie i innych w kontekście pandemii koronawirura oraz szczepień. Będziecie Państwo mieli możliwość zadania pytań Pani doktor.

W drugiej części Danuta Haller, nauczycielka języka polskiego  oraz doradca metodyczny nauczania języka polskiego  w PCE i PPP w Wołowie opowie o odpowiedzialności w kontekście obowiązku realizacji podstawy programowej i zmian, na jakie należy się przygotować w 2021 r.

Spotkanie poprowadzi Renata Gut, trenerka, coach, zarządzająca Instytutem Talentów Flashpoint w Polsce, a także wykładowczyni na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

                                               Serdecznie zapraszamy

mgr Krystyna Adaśko -dyrektor  

mgr Danuta Haller – doradca metodyczny