Retransmisja z konferencji online: Rok nauczania zdalnego za nami. Czego się nauczyliśmy? O tym, jak ważne są: elastyczność, samorozwój, wyrozumiałość oraz szacunek dla odmienności

Szanowni Państwo,

dnia 14.04.2021 r. w  godz. 18.00 -20.00 odbyła się ostatnia konferencja online na temat:  Rok nauczania zdalnego za nami. Czego się nauczyliśmy? O tym, jak ważne są: elastyczność, samorozwój, wyrozumiałość oraz szacunek dla odmienności. Została ona przygotowana przez firmę Euroimpex- producenta oprogramowania edukacyjnego.

Spotkanie prowadziła pani Renata Gut – założycielka i zarządzająca Instytutem Talentów Flashpoint w Polsce, autorka modelu „Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce”, która opowiada o samorozwoju: o talentach i diagnostyce przez Test Gallupa talentów w radzie pedagogicznej.

Wykład na temat: Wyrozumiałość i szacunek do odmienności: praca edukacyjno-terapeutyczna     z dzieckiem z zespołem Aspergera prowadzi pani Anna Jedynak-Wypych.

O elastyczności: o efektywnej edukacji zdalnej i o tym jak pozyskać dotację na wyposażenie szkoły w potrzebne narzędzia usłyszymy od panów: Mateusza Wojtczaka i Michała Ćwieka

Kilka słów o edukacji zdalnej: szanse i zagrożenia  , czyli Okiem nauczyciela: czego nauczyła nas pandemia i nauka zdalna? powie pani Danuta Haller.

Serdecznie zapraszam na retransmisję z tej konferencji.

https://edu.documaster.pl/konferencje-transmisja

Doradca metodyczny

mgr Danuta Haller