SZKOLENIE: „Patriotyzm jutra, czyli Obchody Święta Niepodległości” -online

Szanowni Państwo!

Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołowie oraz doradca metodyczny wiedzy o społeczeństwie, zaprasza nauczyciel powiatu wołowskiego na szkolenie:

„Patriotyzm jutra,
czyli Obchody Święta Niepodległości online. „

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie młodzieży patriotyzmem. Młodzi ludzie manifestują je, np. nosząc odzież i gadżety z barwami narodowymi i symbolami walki o niepodległość (np. znakiem Polski Walczącej). Wydaje się też, że wzrasta ich zainteresowanie historią Polski oraz wojskowością. Patriotyzm jednak może, a nawet powinien, mieć różne oblicza i nie należy go sprowadzać jedynie do walki narodowo-wyzwoleńczej.

Obchodzone przez nas w listopadzie Święto Niepodległości to idealna okazja, by porozmawiać z uczennicami i uczniami o tym, jak może wyglądać patriotyzm w XXI wieku. Obecna sytuacja przeniosła życie szkoły do sfery online. W trakcie warsztatów przedstawię kilka pomysłów na obchody tego ważnego święta w systemie nauki zdalnej.


Adresaci: 
zainteresowaninauczyciele, wychowawcy

Sposoby realizacji:  warsztat

Termin:  6.11.2020r. godz.14.00 -15. (piątek)

Koszt warsztatów:  10 zł (koszty organizacyjne)

Czas trwania: 1h    

Miejsce:  online na platformie https://zoom.us/

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie karty zgłoszenia (do pobrania
ze strony www.wolowpce.pl) najpóźniej do 5.11.2020r. godz. 15:00. Fax: 71/389-21-00 wew. 22 mail:  anna.wrobel@wolowpce.pl   

          Doradca metodyczny                                                        Dyrektor   
 dr  Anna Wróbel                                                     mgr Krystyna Adaśko